آلبوم در شعله با تو رقصان، نامزد جایزه باربد بهترین آلبوم موسیقی تلفیقی | Mahyar Alizadeh Official Website - سایت رسمی مهیار علیزاده
آلبوم در شعله با تو رقصان، نامزد جایزه باربد بهترین آلبوم موسیقی تلفیقی

آلبوم در شعله با تو رقصان، به آهنگسازی مهیار علیزاده، نامزد جایزه باربد بهترین آلبوم موسیقی تلفیقی در سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر شد.
سایت رسمی مهیار علیزاده – «جایزه باربد» برای اولین بار به ساختار این رویداد هنری اضافه شده و آثار برتر حوزه موسیقی انتخاب می‌شوند.

«جایزه‌ باربد» در هر سال توليدات موسيقايي را در طول بازه‌ زمانی يک ساله‌ از مهر تا مهر مورد بررسی قرار می‌دهد. بخش جايزه به طور كلي از سه قسمت آلبوم‌ها، کنسرت‌ها و بخش جانبی تشکیل شده است. با توجه به اینکه امسال به عنوان اولین سالی که این بخش به جشنواره اضافه شده است، داوری تنها در بخش آلبوم‌ها انجام می‌شود و علاوه بر آن آثاری که در دو سال گذشته تولید شده‌اند، مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

امسال به عنوان اولين سال، بيش از ۵۰۰ اثر توليدشده در قالب آلبوم موسيقي از مهرماه سال ۹۲ تا مهرماه سال ۹۴ در تمامي سبك‌ها بررسي مي‌شود و جایزه‌ «باربد» با آراي بيش از ۷۰ نفر از موسيقيدانان حرفه‌اي كشور انجام خواهد شد.

نامزدهای بهترین آلبوم – در حوزه موسیقی تلفیقی

رویای خورشید/ کامران عراقی

بر قطار زمان /شوان توکل

نوکوب/همایون نصیری

دعوت/ کاکوبند  و پندار گروه آشا

ماه و ماهی / حجت اشرف زاده  امیر و آرش بیات

داماهی/ دارا دارایی

در شعله با تو رقصان/ مهیار علیزاده

منبع : مهر


 

 

The short URL of the present article is: http://mahyaralizadeh.com/bRVpu