ویدئو کلیپ پرده نشین از آلبوم دخت پری وار | Mahyar Alizadeh Official Website - سایت رسمی مهیار علیزاده
ویدئو کلیپ پرده نشین از آلبوم دخت پری وار

موزیک ویدئوی قطعه «پرده نشین» با صدای «علیرضا قربانی» و آهنگسازی «مهیار علیزاده» منتشر شد. این ویدئو به کارگردانی «رضا موسوی» و با بهره‌گیری از تصاویر متفاوتی نسبت به سریال «پرده نشین» تولید شده و چند ثانیه از آن همزمان با انتشار آلبوم «دخت پری‌وار» رونمایی شد.

سایت رسمی مهیار علیزاده – آلبومی که نیمه اسفند 94 با صدای علیرضا قربانی و موسیقی مهیار علیزاده منتشر شد و قطعه پرطرفدار «پرده نشین» سرآلبومی آن بود. این قطعه با شعری از استاد «محمدعلی بهمنی» برای اولین‌بار در آذرماه سال 93 و از طریق تیتراژ سریالی به همین نام به گوش مخاطبان رسید.

این اثر در آن زمان مورد توجه قرار گرفت و در سومین جشن سالانه «موسیقی ما» تندیس طلایی بهترین تک قطعه موسیقی سنتی خارج از آلبوم را کسب کرد. در آن زمان زمزمه‌های آلبوم قربانی و علیزاده هم مطرح شد تا اینکه سرانجام در اسفند سال گذشته دومین آلبوم مشترک این دو هنرمند سرشناس عرصه موسیقی در اختیار مخاطبان قرار گرفت. این اثر با نام دخت پری‌وار در مراسمی با حضور چهره‌های سرشناس فرهنگی و هنری رونمایی شد و استاد محمدعلی بهمنی هم صحبت‌های جالبی را درباره قطعه پرده‌نشین مطرح کرد. موزیک ویدئوی این قطعه در حالی منتشر می‌شود که هنوز خبر دقیقی درباره کنسرت‌ دخت‌پری‌وار مطرح نشده ولی در سال 95 باید منتظر اجرای زنده این مجموعه و تور کنسرت‌های آن هم باشیم.

در ادامه می‌توانید موزیک ویدئوی قطعه پرده‌نشین با صدای علیرضا قربانی، آهنگسازی مهیار علیزاده و کارگردانی رضا موسوی را ببینید و دانلود کنید.


خواننده : علیرضا قربانی
آهنگساز : مهیار علیزاده
تنظیم کننده : مهیار علیزاده
تهیه کننده : موسسه آهنگ اشتیاق
کارگردان : رضا موسوی
مدیر تولید : آرش فصیح، علی رضوی

Download

منبع : موسیقی‌ما

The short URL of the present article is: http://mahyaralizadeh.com/TkICw