پانزده‌ام اردیبهشت و در فرهنگسرای نیاوران؛ اجرای موسیقی «مهیار علیزاده» در نمایشگاه آثار پدرش | Mahyar Alizadeh Official Website - سایت رسمی مهیار علیزاده
پانزده‌ام اردیبهشت و در فرهنگسرای نیاوران؛ اجرای موسیقی «مهیار علیزاده» در نمایشگاه آثار پدرش
اجرای موسیقی «مهیار علیزاده» در نمایشگاه آثار پدرش
نمایشگاه آثار «مهدی علیزاده» با اجرای موسیقی «مهیار علیزاده» افتتاح خواهد شد. مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه 15 اردیبهشت در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

سایت رسمی مهیار علیزاده – در این مراسم با خوانندگی «هادی فیض‌آبادی» دو قطعه کوئینتت زهی از ساخته‌های مهیار علیزاده و «امیرحسین علیرضایی»  اجرا می‌شود. نوازندگان این قطعات «امین غفاری»، «بهاره فلسفی»، «نیلوفر سهی»، «علی آقاجانی» و «سپیده خداوردی» هستند. «نیوشا خطیب» هم نمایشگاه‌گردان این نمایشگاه است.

مهدی علیزاده، نقاش و مدرس رشته هنرهای تجسمی، در این نمایشگاه آثار نقاشی خود با تکنیک اکریلیک و رنگ روغن و سبک مدرن را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد. همچنین مهدی علیزاده در گفتگویی با اشاره به اتفاقاتی که امروز در جهان رخ می‌دهد در خصوص هدفش از برگزاری این نمایشگاه گفت:«دگرگونی‌ها و تحولاتی که امروز در جهان رخ می‌دهد برایم واقعا عجیب و شگفت‌انگیز است. از این رو هدفم از برگزاری این نمایشگاه تاثیراتی است که جهان معاصر بر روی آرامش  انسان می‌گذارد.»

او با بیان این مطلب که  در جدیدترین نمایشگاهش تلاش کرده تا  کشف زبانی تازه و نگاهی متفاوت نسبت به گذشته آثاری بدیع  و نو پدید آورد اعلام کرد:«با پایان یک اثر، اشتیاقم جهت شروع کار بعدی بیشتر و بیشتر می‌شد. و این همان آنی است که همیشه در انتظارش هستم و از حضورش لذت می‌برم.»

مهدی علیزاده عضو انجمن هنرمندان نقاش ایران و مدرس هنرهای تجسمی، تا کنون پانزده نمایشگاه انفرادی برگزار کرده و در بیش از هشتاد نمایشگاه گروهی در داخل و خارج کشور حضور یافته است. او تا کنون جوایز متعددی از جمله جایزه اولین نمایشگاه گل و طبیعت در آثار هنرمندان معاصر ایران ۱۳۷۱، دومین دوسالانه نقاشی معاصر ایران موزه هنرهای معاصر تهران ۱۳۷۲، پنجمین دوسالانه نقاشی معاصر ایران موزه هنرهای معاصر تهران ۱۳۷۹کسب کرده است. علیزاده در اولین دوره نمایشگاه فجرآفرینان تهران موزه صبا سال  ۱۳۸۷ نیز مقام نخست رشته نقاشی را به دست آورده است.

آئین افتتاحیه نمایشگاه نقاشی مهدی علیزاده  جمعه 15 اردیبهشت ماه  ساعت 17 در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.  این نمایشگاه تا 24 اردیبهشت‌ماه در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران برقرار است. علاقمندان جهت  بازدید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 10 الی 21 به گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

اجرای موسیقی «مهیار علیزاده» در نمایشگاه آثار پدرش

منبع : موسیقی‌ما

The short URL of the present article is: http://mahyaralizadeh.com/YWwu3