در پرفورمنس «خط سوم» اتفاق می‌افتد؛ هم‌خوانی مهیار علیزاده و میلاد درخشانی | Mahyar Alizadeh Official Website - سایت رسمی مهیار علیزاده
در پرفورمنس «خط سوم» اتفاق می‌افتد؛ هم‌خوانی مهیار علیزاده و میلاد درخشانی
مهیار علیزاده (آهنگساز و نوازنده) پرفورمنس «خط سوم» را هجدهم آذر با آهنگسازی، طراحی و صدای خودش در تالار وحدت روی صحنه می‌برد. میلاد درخشانی هم به عنوان خواننده مهمان این آهنگساز را همراهی خواهد کرد.

ایده و انتخاب اشعار این پروژه که قرار است بخشی از آن روی صحنه برود، به سال‌ها پیش بازمی‌گردد و تولید آن، ماحصل 2 سال کار غیرمتداوم است که زمستان سال گذشته دو بار با عنوان «تکرار نامنظم بی تو» با حضور بازیگرانی چون الهام پاوه‌نژاد و لیندا کیانی روی صحنه رفته است. علیزاده قطعه «بی من» از این آلبوم را هم منتشر کرد که با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد.

حالا این پرژه قرار است با شکل و شمایلی جدید در تالار وحدت اجرا شود که سميه تاجيك نویسنده آن است و رضا موسوی هم كارگردانی و طراحی صحنه را بر عهده دارد. مهيار طهماسبى، آرمين خيردان، پيمان حاتمى و بهتاش ابوالقاسم بخشی از نوازنده‌های این پرفورمنس هستند که به تهيه‌كنندگی محمدحسين توتونچيان روی صحنه خواهد رفت.

مهیار علیزاده که پس از سال‌ها فعالیت در زمینه آهنگسازی و نوازندگی، قطعاتی را با صدای خودش منتشر کرده، این روزها مشغول انجام مراحل پایانی آلبوم شخصی‌اش در ژانر فیوژن است که تلفیقی از سبک‌های پراگرسیو، آلترناتیو و موسیقی ایرانی است. شعرهای کلاسیکی از حافظ و مولانا، اغلب اشعار آلبوم را تشکیل می‌دهند و از یکی از شعرهای هوشنگ ابتهاج هم بهره برده است.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت‌های پرفورمنس «خط سوم» می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

The short URL of the present article is: http://mahyaralizadeh.com/0992
Mahyar Alizadeh Live in Concert