پس از نامزد شدن آلبوم “حریق خزان” و “مهیار علیزاده” در بخش‌های مختلف نظرسنجی “موسیقی‌ما” ، اولین «جشن سالانه موسیقی ما» برگزار می‌شود.
پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم

اولین «جشن سالانه موسیقی ما» 9 تیر در تالار وحدت برگزار میشود

موسیقی ما – اولین «جشن سالانه موسیقی ما» 9 تیرماه با حضور اهالی موسیقی در تالار وحدت برگزار میشود.اولین «جشن سالانه موسیقی ما» ویژه تقدیر از برترین‌های موسیقی ایران در سال 1391، روز یکشنبه 9 تیر در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد. در این مراسم، نتایج نهایی نظرسنجی بزرگ «موسیقی ما» در بخش‌های مردمی و کارشناسی اعلام شده و لوح¬های تقدیر و تندیس‌های برگزیدگان در 20 رشته مختلف نظرسنجی اهدا خواهد شد.

*لازم به ذکر است که، “ارغوان” و “بیقرار” از آلبوم “حریق خزان” ، نامزد بهترین قطعه موسیقی اصیل ایرانی در بخش کارشناسی و مردمی می‌باشند. “مهیار علیزاده ” نامزد بهترین آهنگساز موسیقی اصیل ایرانی به انتخاب مردم می‌باشد. به علاوه، آلبوم “حریق خزان” نامزد بهترین آلبوم سال و در بخش “طرح روی جلد” نیز، نامزد بهترین طرح روی جلد می‌باشد.

27158_181393935348127_339014390_n27153_181396472014540_1751571779_n

همچنین به سبک و سیاق جشن‌هایی از این دست، اجرا‌های زنده و برنامه‌های ویژه سنتی و پاپ نیز تدارک دیده شده که در خلال برنامه به اجرا در خواهند آمد. احسان علیخانی مجری خوش‌نام کشورمان اجرای مراسم و مجید برزگر -کارگردان جشن‌های بزرگ ایران از قبیل جشن‌های خانه سینما و مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره فیلم فجر- کارگردانی هنری مراسم را برعهده دارند. انتخاب تالار باشکوه وحدت نیز جهت حفظ شأن والای هنرمندان موسیقی درنظر گرفته شده است.

همچنین قرار است در این جشن از پیشکسوتان موسیقی ایران عبدالوهاب شهیدی و کیخسرو پورناظری به پاس یک عمر فعالیت هنری تجلیل به عمل آید. در بخش دیگری از این برنامه نیز یادمانی از هنرمندان تازه درگذشته (استاد جلیل شهناز و استاد همایون خرم) اجرا خواهد شد.

نظرسنجی بزرگ «موسیقی ما» طی دو ماه با شرکت نزدیک به هزار نفر از کارشناسان و اهالی موسیقی (در بخش کارشناسی) و نزدیک به صدهزار رأی کاربران سایت (در بخش مردمی) برگزار شد و پس از آن نامزد‌های بخش‌های مختلف نیز معرفی شدند.

این مراسم به همت سایت خبری-تحلیلی «موسیقی ما» و توسط بخش خصوصی برگزار شده و در تاریخ موسیقی پس از انقلاب، از موارد نادری است که موسیقیدانان شایسته ایران (فارغ از سبک و رشته فعالیت‌شان) برای برگزاری چنین جشنی گرد هم می‌آیند.

لازم به ذکر است که پیش از این قرار بود این برنامه در تاریخ 25 اردیبهشت¬ماه در تالار وحدت برگزار شود که بنا به دلایلی در روز برگزاری لغو شد.

منبع:
اختصاصی موسیقی ما
The short URL of the present article is: https://mahyaralizadeh.com/K59ra