علیرضا قربانی در خزان می‌خواند/ اجرای کنسرت ˝حریق خزان˝ براساس استانداردهای روز

             آهنگساز موسیقی سنتی از برگزاری کنسرت مشترک خود با همراهی علیرضا قربانی خبر داد و گفت: تمامی تلاش‌مان بر این است که این کنسرت مطابق با استانداردهای روز برگزار شود.

مهیار علیزاده، نوازنده و آهنگساز موسیقی سنتی درگفت‌و گو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین از برگزاری کنسرت مشترک خود با علیرضا قربانی خبر داد و گفت: کنسرت بزرگ حریق خزان به خوانندگی “علیرضا قربانی” و به آهنگسازی من که تهیه کنندگی آن را شرکت فرهنگی-هنری “آوای باربد” به عهده دارد، در روزهای سوم تا هشتم مهرماه به مدت  5روز در تالار وحدت برگزار می شود.35676_635142359519999867_l

وی با اعلام این خبر گفت: در این کنسرت گروه “حریق خزان” تلاش می کند در بالاترین استانداردهای ممکن به برگزاری قطعات اجرایی خود اقدام کند و با استفاده از نوازندگان چیره دست کنسرتی درخور و قابل توجه برگزار کند. این ارکستر قصد دارد قطعاتی از آلبوم “حریق خزان” به همراه قطعاتی از آلبوم جدید علیرضا قربانی که از ساخته های من است را در این کنسرت اجرا کند.

خالق “حریق خزان” ادامه داد: مجموع قطعاتی که در کنسرت “حریق خزان ” اجرا می شود 12 قطعه خواهد بود که توسط بهترین نوازنده ها اجرا می شود و رهبری ارکستر45 نفره این اجرا را سهراب کاشف به عهده دارد. بلیت فروشی این کنسرت از هم اکنون آغاز شده اما تمرینات آن از هفته آینده آغاز خواهد شد.

علیزاده خاطر نشان کرد: قطعات جدیدی که در کنسرت اجرا می شود پنج قطعه بوده که علاوه بر قطعات حریق خزان همگی نگاهی نو به موسیقی و ملودی سازی ایرانی  دارند و از زاویه ای جدید به دنیای موسیقی سنتی ایران نگاه می کنند.
کنسرت «حریق خزان» به خوانندگی علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده پیش از این اتریش اجرا شده است که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان ایرانی و خارجی مواجه شده و به زودی در کشورهای آلمان ، هلند ، سوئد و سویس اجرا خواهد شد.

کنسرت “حریق خزان” در تهران در روزهای 3-4-5-6-7-8 مهرماه در تالار وحدت توسط شرکت فرهنگی-هنری “آوای باربد به خوانندگی علیرضا قربانی ، آهنگسازی مهیار علیزاده و رهبری سهراب کاشف برگزار خواهد شد. علاقه مندان می توانند بلیت این کنسرت را از طریق سایت اینترنتی iranconsert.com تهیه کنند.

gallery92برای مشاهده پوستر در اندازه بزرگتر روی آن کلیک نمایید

لینک خبر در خبرگزاری هنر آنلاین

The short URL of the present article is: https://mahyaralizadeh.com/FShgM