به آهنگسازی مهیار علیزاده و حضور چند خواننده آلبوم «در شعله با تو رقصان» با دکلمه «صابر ابر» و «پانته آ پناهی‌ها» منتشر می‌شود

سایت رسمی مهیار علیزاده – آلبوم «در شعله با تو رقصان» به زودی و با حضور چند خواننده منتشر خواهد شد. «مهیار علیزاده» آهنگساز این مجموعه است و شنونده صدای «صابر ابر» و «پانته آ پناهی ها» در دکلمه ها هستیم. آلبوم در شعله با تو رقصان به تهیه کنندگی شرکت «ققنوس» و حمید اسفندیاری و با همراهی آنسامبل تهران مراحل تولید را پشت سر می گذارد. به گفته عوامل تولید این مجموعه تا کنون حدود پنجاه درصد مراحل ضبط اثر انجام شده و احتمال انتشار آن تا تابستان سال جاری وجود دارد. ضبط و تولید هم در استودیو «کرگدن» در حال انجام است.

شنیده ها حکایت از آن دارد که در این آلبوم از اشعار شعرایی بزرگی نظیر «مولانا»، «هوشنگ ابتهاج» و «علیرضا کلیایی» استفاده شده است و تنوع زیادی در این بخش وجود دارد. مهیار علیزاده ، که تجربه حضور موفقی در آلبوم «حریق خزان» داشته و این روزها مشغول تولید آلبوم مشترک «علیرضا قربانی» و «همایون شجریان» است، این بار به سراغ فضای جدیدی رفته است. آلبوم در شعله با تو رقصان نسبت به آثار ارکسترال ایرانی که از او سراغ داریم تفاوت دارد و تا کنون مشابه آن را کار نکرده است.

خبر دیگر درباره مهیار علیزاده و پروژه های در دست تولید او به آلبوم مشترک علیرضا قربانی و همایون شجریان مربوط می شود. پیگیری های خبرنگار سایت «موسیقی ما» برای اطلاع از زمان انتشار این مجموعه به نتیجه دقیقی ختم نشد. زیرا هنوز مراحل تولید در جریان است و با توجه دقت نظر علیزاده، قربانی و شجریان تمامی کارها و مراحل فنی با وسواس خاصی پیش می رود. جزئیات این آلبوم هم به زودی از طریق سایت «موسیقی ما» منتشر خواهد شد.

d661a348b23d8c171596a77158e71f223ee08a31795bd0818d7f97e7275034ea

The short URL of the present article is: https://mahyaralizadeh.com/4gZmE