دانلود تیتراژ دورهمی، به آهنگسازی مهیار علیزاده و با صدای مهران مدیری
دانلود دور همی - مهران مدیری - مهیار علیزاده
مجموعه تلويزيوني "دورهمي" از اواسط پاييز سال ٩٤ و با آغاز مقدمات ساخت دكور وارد مرحله پيش توليد شد. اين مجموعه ساختاري كاملا متفاوت نسبت به ساير آثار نمايشي پيشين تلويزيون دارد و توليد آن اتفاقي جديد در رسانه ملي محسوب مي شود.

سایت رسمی مهیار علیزاده – “دورهمی” دكوري عظيم دارد كه در هر قسمت ٣٠٠ نفر از مخاطبان -كه طي يك فراخوان براي حضور در برنامه ثبت نام مي كنند- به تماشاي بازي بازيگران مي نشينند. در واقع مجموعه به مانند تئاتري شبيه است كه در هر قسمت مخاطبان بسياري را به عنوان تماشاگر دعوت مي كند.

در “دورهمي” بازيگران مطرحي چون مهران مديري، سيامك انصاري، شقايق دهقان، اليكا عبدالرزاقي، محمد نادري، مهران رنج بر و اميرمهدي ژوله به ايفاي نقش مي پردازند.

البته به جز بازيگران ثابت، در هر قسمت يك بازيگر مهمان نيز حضور دارد كه با حضور در مقابل دوربين همراه با ساير بازيگران وارد فضاي شيرين و كمدي قصه خواهد شد.

مهیار علیزاده آهنگساز تیتراژ این برنامه است و مهران مدیری نیز، خوانندگی آن را بر عهده داشته است. لازم به ذکر است که در نوروز 95 مهیار علیزاده و مهران مدیری با 2 تیتراژِ “دورهمی” و سریال “زعفرانی” پا به تلویزیون گذاشته‌اند.

منبع : شبکه نسیم


 

خواننده: مهران مدیری
شاعر: حافظ
نوازنده: هومن نامداری (ساکسفون)
میکس و مستر: پیمان حاتمی
طراح: شهریار خزایی
ضبط: استودیو کنگان

Download

The short URL of the present article is: https://mahyaralizadeh.com/dxqEq