برندگان جایزه «باربد» موسیقی فجر معرفی شدند، مهیار علیزاده برنده تندیس “بهترين آلبوم موسيقي ايراني با كلام” در بخش آهنگسازی | Mahyar Alizadeh Official Website - سایت رسمی مهیار علیزاده
برندگان جایزه «باربد» موسیقی فجر معرفی شدند، مهیار علیزاده برنده تندیس “بهترين آلبوم موسيقي ايراني با كلام” در بخش آهنگسازی
دریافت جایزه باربد مهیار علیزاده
سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر هم بالاخره با برگزاری مراسم اختتامیه پایان رسید.

اختتامیه‌ای که البته با حادثه غم‌انگیزی که برای آتش‌نشانان فداکار پیش آمد، متأثر از این اتفاق بود و در آغاز مراسم به احترام آسیب‌دیدگان حادثه‌ پلاسکو، یک دقیقه سکوت اعلام شد. با این حال اختتامیه با استقبال مخاطبان و همچنین با حضور گسترده هنرمندان و مسئلان  برگزار شد، هر چند امسال از فرش قرمز خبری نبود و برنامه با پخش کلیپی از فعالیت‌های ستاد برگزاری جشنواره موسیقی فجر با گفتارهایی از «علی مرادخانی» معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و «فرزاد طالبی» مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و اشاد اسلامی آغاز شد.

مهیار علیزاده که در سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر  کاندید دریافت جایزه باربد بهترين آهنگسازی موسيقي ايراني با كلام برای آلبوم “دخت پری وار” بود، در نهایت با برگزاری مراسم اختتامیه، برنده ی این جایزه شد.

دریافت جایزه باربد مهیار علیزاده

علیزاده که در زمان برگزاری مراسم اختتامیه به دلیل عدم حضور در ایران، از غایبین مراسم بود، پس از بازگشت و حضور در دفتر جشنواره، این جایزه را از مدیر جشنواره، حمیدرضا نور بخش دریافت کرد.

یادداشت مهیار علیزاده در صفحه اینستاگرام ، پس از دریافت جایزه:

«آلبوم “دخت پري وار” برنده تنديس بهترين آلبوم موسيقي ايراني با كلام در بخش آهنگسازي سي و دومين جشنواره موسيقي فجر شد.
آلبوم “دخت پري وار” در اسفندماه ١٣٩٤ به آهنگسازي من و با صداي عليرضا قرباني به بازار موسيقي ايران عرضه شد. .
.
اين تنديس و تقدير از جهات زيادي برايم حائز اهميت است.
متاسفانه پريشب به علت سفر خارج از كشور، امكان حضورم در مراسم اختتاميه ميسر نشد، امروز اما جناب نوربخش گرامي لطف داشتند به من و تنديس رو در دفتر جشنواره از ايشون دريافت كردم. تبريك به تمام مجموعه و عوامل توليد آلبوم “دخت پري وار”…»

The short URL of the present article is: https://mahyaralizadeh.com/y8PEE
The "Fairly- Like Girl" Album got the 32th Fajr festival awards for best Iranian music Album, in music composition section.