اجرای کامل‌‌تر “تکرار نامنظم بی‌تو” در جشنواره موسیقی فجر

پروژه "تکرار نامنظم بی‌تو" با هنرمندی مهیار علیزاده روز جمعه 29 دی‌ماه در سالن برج آزادی اجرا خواهد شد.

مهیار علیزاده درباره پروژه “تکرار نامنظم بی تو”به هنرآنلاین گفت: اجرای این پرفورمنس از 9 دی‌ در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز شد و در ادامه به‌صورت تکمیلی در قالب جشنواره موسیقی فجر اجرا خواهد شد.

او ادامه داد: در اجرای پیش رو تعداد قطعات، بازیگران و پرفورم ها بیشتر خواهد بود. سری گذشته با 8 نوازنده مانند دارا دارایی، پیمان حاتمی و… و در مبحث بازیگری نیز با حضور الهام پاوه‌نژاد و لیندا کیانی و… کار را شروع کردیم که در روز 29 دی‌ماه با گستردگی بیشتری همراه خواهد بود.

علیزاده همچنین گفت: مضمون این پرفورمنس یک جریان عاشقانه امروزی است که مخاطب را گاه با اشعار فروغ و گاه با اشعار مولانا با موسیقی به چالش می‌کشد و بسیار تجربه جدیدی است. موسیقی کار نیز با ژانر فیوژه آلترناتیو با صدای خودم و خواننده مهمان اجرا خواهد شد. در اجرا گذشته اشکان کمانگری به‌عنوان خواننده مهمان حضور داشت.

“تکرار نامنظم بی تو” روز جمعه 29 دی ماه ساعت 18:30 در قالب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در سالن برج آزادی برگزار خواهد شد.

در توضیح این پروژه آمده است: مهیار علیزاده با اولین آلبومش یعنی “حریق خزان” به موفقیتی و موقعیتی مهمی دست پیدا کرد. رویکردش به آهنگسازی را پس از آن هم در آلبوم “دخت پری‌وار” و “در شعله رقصان”، تا حد زیادی حفظ کرد اما در همکاری با مهران مدیری برای ساخت موسیقی تیتراژ “دورهمی” و قطعه “باده تویی” به سمت جز و مینیمال هم حرکت کرد. او آلبومی با صدای همایون شجریان و علیرضا قربانی در دست انتشار دارد و همچنین در آلبوم دیگری به همراه فردین خلعتبری با صدای محمد معتمدی همکاری داشته است. اما تجربه “تکرار نامنظم بی‌تو” با تمام آثار پیشین او متفاوت خواهد بود.

The short URL of the present article is: https://mahyaralizadeh.com/8705